|
|
|
|
 |
Uplink
2003-06-25 13:51:11
|
128
|
| Mi van a bringaval? |
|
A hozzászólás:
 |
padlizsán 007
2003-06-25 13:48:45
|
127
|
OK, vettem az adást. :-)
És köszi. |
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-06-25 13:46:11
|
126
|
Szia padlizsan!
Embert direktben nem javaslok, de nezd vegig a kepviselolistat es olvasd el mellekelt ismertetoket - kb 10-15 perc.
Ezekutan valaszd ki azokat, akik szerinted epitkezessel foglalkoznak... Igy mar szukul a kor.
Ha meg igy sem vagy teljesen hatarozott, akkor ajanlom figyelmedbe a KTUB bizottsag M es R kezdobetus tagjait. ;)
M-et ismerem eleg jol, de nem akarnek belefolyni a dologba. Ezert bocsi.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|