Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-06-25 13:51:11 128
Mi van a bringaval?
A hozzászólás:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-25 13:48:45 127
OK, vettem az adást. :-)
És köszi.
Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-06-25 13:46:11 126
Szia padlizsan!

Embert direktben nem javaslok, de nezd vegig a kepviselolistat es olvasd el mellekelt ismertetoket - kb 10-15 perc.
Ezekutan valaszd ki azokat, akik szerinted epitkezessel foglalkoznak... Igy mar szukul a kor.
Ha meg igy sem vagy teljesen hatarozott, akkor ajanlom figyelmedbe a KTUB bizottsag M es R kezdobetus tagjait. ;)
M-et ismerem eleg jol, de nem akarnek belefolyni a dologba. Ezert bocsi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!