Keresés

Részletes keresés

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-25 13:48:45 127
OK, vettem az adást. :-)
És köszi.
A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-06-25 13:46:11 126
Szia padlizsan!

Embert direktben nem javaslok, de nezd vegig a kepviselolistat es olvasd el mellekelt ismertetoket - kb 10-15 perc.
Ezekutan valaszd ki azokat, akik szerinted epitkezessel foglalkoznak... Igy mar szukul a kor.
Ha meg igy sem vagy teljesen hatarozott, akkor ajanlom figyelmedbe a KTUB bizottsag M es R kezdobetus tagjait. ;)
M-et ismerem eleg jol, de nem akarnek belefolyni a dologba. Ezert bocsi.

Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-25 13:34:53 125
Szia Uplink!
Persze, tudom, hogy kétélű fegyver és csak utcsó kétségbeesésben tennék ilyet...
Megpróbálok képviselőt keresni. Egyébként milyen párt kezei között van most az irányítás? És ellenzéki, vagy ne ellenzéki képviselőt keressek? Esetleg Te ismersz vkit, akit ajánlanál?
Egyébként a vizesek szerint is az a baj, hogy nincs dönésképes, illetve dönteni merészelő ember az önkormnál...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!