|
|
|
|
 |
padlizsán 007
2003-06-25 13:48:45
|
127
|
OK, vettem az adást. :-)
És köszi. |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-06-25 13:46:11
|
126
|
Szia padlizsan!
Embert direktben nem javaslok, de nezd vegig a kepviselolistat es olvasd el mellekelt ismertetoket - kb 10-15 perc.
Ezekutan valaszd ki azokat, akik szerinted epitkezessel foglalkoznak... Igy mar szukul a kor.
Ha meg igy sem vagy teljesen hatarozott, akkor ajanlom figyelmedbe a KTUB bizottsag M es R kezdobetus tagjait. ;)
M-et ismerem eleg jol, de nem akarnek belefolyni a dologba. Ezert bocsi.
|
|
Előzmény:
 |
padlizsán 007
2003-06-25 13:34:53
|
125
|
Szia Uplink!
Persze, tudom, hogy kétélű fegyver és csak utcsó kétségbeesésben tennék ilyet...
Megpróbálok képviselőt keresni. Egyébként milyen párt kezei között van most az irányítás? És ellenzéki, vagy ne ellenzéki képviselőt keressek? Esetleg Te ismersz vkit, akit ajánlanál?
Egyébként a vizesek szerint is az a baj, hogy nincs dönésképes, illetve dönteni merészelő ember az önkormnál... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|