Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-06-25 14:39:57 130
Nekem pedig azt mondták, hogy az engedélyt beadhatom nyugodtan, mondjuk a vizes papír nem lesz benne, nem tudom ezáltal kinél ketyeg az óra...

Nekem egyébként az az alapelvem, hogy normális hozzáállással sokkal többre lehet jutni, mint hőzöngéssel, nem vagyok a hangos fellépés híve, szerintem meg fog ez oldódni előbb-utóbb sajtófenyegetés nélkül is a dolog...:))))

A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-06-25 13:27:41 124
Ja meg valami, most talaltam.

A muszaki iroda vezetoi allas betoltesere adtak fel hirdetest maj. 28 hataridovel.

Itt lesz a kutya elesve, nincsen aki elbiraljon es pecseteljen....ADdig meg be sem veszik az engedelyeket, hogy ne nalluk ketyegjen a 30 nap...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!