|
|
|
|
 |
András111
2003-06-25 14:39:57
|
130
|
Nekem pedig azt mondták, hogy az engedélyt beadhatom nyugodtan, mondjuk a vizes papír nem lesz benne, nem tudom ezáltal kinél ketyeg az óra...
Nekem egyébként az az alapelvem, hogy normális hozzáállással sokkal többre lehet jutni, mint hőzöngéssel, nem vagyok a hangos fellépés híve, szerintem meg fog ez oldódni előbb-utóbb sajtófenyegetés nélkül is a dolog...:)))) |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-06-25 13:27:41
|
124
|
Ja meg valami, most talaltam.
A muszaki iroda vezetoi allas betoltesere adtak fel hirdetest maj. 28 hataridovel.
Itt lesz a kutya elesve, nincsen aki elbiraljon es pecseteljen....ADdig meg be sem veszik az engedelyeket, hogy ne nalluk ketyegjen a 30 nap... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|