|
|
|
|
 |
padlizsán 007
2003-06-25 13:34:53
|
125
|
Szia Uplink!
Persze, tudom, hogy kétélű fegyver és csak utcsó kétségbeesésben tennék ilyet...
Megpróbálok képviselőt keresni. Egyébként milyen párt kezei között van most az irányítás? És ellenzéki, vagy ne ellenzéki képviselőt keressek? Esetleg Te ismersz vkit, akit ajánlanál?
Egyébként a vizesek szerint is az a baj, hogy nincs dönésképes, illetve dönteni merészelő ember az önkormnál... |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-06-25 13:23:46
|
123
|
Ez egy ketelu fegyver, mert elmehettek a sajtohoz, de a vegen ugyis a bogarmesteri hivatalnal landol az engedely, majd ott szepen elkezdik tologatni a papirokat, esetleg formai hibara hivatkozva visszadobjak...Es akkor megintcsak varni kell.
Javasolhatom, hogy probaljatok valakit megtalalni a kepviselok kozul... A kepviselotestulet teljes listaja fennt van a www.piliscsaba.hu-n.
Meg akar mukodhet is a dolog. :)
Ugyanitt megtalalhato a Vizikozmu Tarsulat cime/telszama. Nem tudom, hogy ok e azok, akikkel a gond van, de csabai cim van megadva.
Ha ok azok, akor ott is lehet nehany ajtot csapkodni.
|
|
Előzmény:
 |
padlizsán 007
2003-06-25 12:58:53
|
121
|
Nekünk is ezt a pár hetet emlegették. CSak hogy már 3 hete áll emiatt az ügy, így alaphangon is másfél hónappal később kezdődhet az építkezésünk - na ezért vagyunk mi idegesek...........
Nem ismersz másokat is akik építkezni akarnak? bemehetnénk tömegesen a polgármesterhez, sajtóval fenyegethetnénk, ilyesmi.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|