Keresés

Részletes keresés

SpinyNorman Creative Commons License 2003-06-25 18:15:21 172
Nem akarok senkit rémisztgetni, de a mi kis Fánink is nagyon beteg volt, miután kihoztuk az Illatos útról. Az, hogy köhögött, meg csontszáraz volt az orra, még hagyján volt, de hányt és egyfolytában hasmenése volt. Anyukám már-már lelkibeteg is lett, hogy szegény kutyát nem tudjuk meggyógyítani (már véreset kakilt...), de aztán szerencsére egy homeopátiás orvosnak sikerült kikevernie egy szert, amitől három nap alatt pikk-pakk rendbejött. Azóta hiperaktív. Szóval ha kihoztok egy kutyust, aki beteg, akkor ne djátok föl a reményt, mert amint megnyugszik, hogy gazdája van, sokkal könnyebben meggyógyul.
A hozzászólás:
Léleklepke Creative Commons License 2003-06-25 13:12:35 171
Jó másfél hónap alatt akkor egész szépen rendbevágódott:))))) Lehet, hogy még egyszer ugyanennyi idő múlva már a kis lelkivilága is rendbejön:))))))))))))))))
Előzmény:
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003-06-25 13:07:06 170
Május 10-én hozta el hozzánk nextdoor.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!