Keresés

Részletes keresés

lumbaho Creative Commons License 2003-06-25 14:28:40 12
"Miért csak ennyi hozzászólás van itt? Miért nem tiltakozik mindenki aki ovasta a cikket?"

Mert erre a topicra valahogy nem tesznek linket a cikk vegen.

Foti Creative Commons License 2003-06-25 12:12:28 10
Miért csak ennyi hozzászólás van itt?

Mert a moderatúra úgy gondolta, a t szerk rovatban kevesebben eresztik majd ki a gőzt.

Ugyanis - idézem:
"nem az a mérvadó h a user mit hova szán, hanem az Index fórumstruktúrája és a MM." mondja egy modera.

A hozzászólás:
DoktorÚrVazze Creative Commons License 2003-06-25 11:52:21 8
Jó!

Megvan a topic amit én magam akartam nyitni. Ilyen ostoba cikket régen olvastam. Micsoda gusztustalan dolog BÁRKINEK a temetéséről ílyen stílusban írni????!!!!

Gusztustalan!

Rossz!

Miért csak ennyi hozzászólás van itt? Miért nem tiltakozik mindenki aki ovasta a cikket?

Szégyellem magam az "újságíró" helyett is....

DÚV

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!