|
|
|
|
 |
lumbaho
2003-06-25 14:28:40
|
12
|
"Miért csak ennyi hozzászólás van itt? Miért nem tiltakozik mindenki aki ovasta a cikket?"
Mert erre a topicra valahogy nem tesznek linket a cikk vegen. |
|
 |
Foti
2003-06-25 12:12:28
|
10
|
Miért csak ennyi hozzászólás van itt?
Mert a moderatúra úgy gondolta, a t szerk rovatban kevesebben eresztik majd ki a gőzt.
Ugyanis - idézem:
"nem az a mérvadó h a user mit hova szán, hanem az Index fórumstruktúrája és a MM." mondja egy modera.
|
|
A hozzászólás:
 |
DoktorÚrVazze
2003-06-25 11:52:21
|
8
|
Jó!
Megvan a topic amit én magam akartam nyitni. Ilyen ostoba cikket régen olvastam. Micsoda gusztustalan dolog BÁRKINEK a temetéséről ílyen stílusban írni????!!!!
Gusztustalan!
Rossz!
Miért csak ennyi hozzászólás van itt? Miért nem tiltakozik mindenki aki ovasta a cikket?
Szégyellem magam az "újságíró" helyett is....
DÚV |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|