Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-25 11:56:03 9
No igen, vannak események mint például a Jenő temetése ( Isten nyugosztalja), amit nem szabadna ilyen "Mancsos" stílusban...

Mert az a Rátgéber/Kónya Imre, hogy az mire volt jó ?
A Vitray /Komlósi legalább szakmai utalás volt, no de egy temetési tudósitásban?

Már csak az hiányzott hogy beszámoljon arról hogy látta amint Somogyi Diána közben otthonában örömkönnyeket ejtve táncolt a Jenő képe elött, Isztambul, Isztambul szavakat mormolva...:(((

A hozzászólás:
Foti Creative Commons License 2003-06-25 10:50:17 7
A Knézy temetés - Riport Index szinvonalon topicot a Törzsasztal fórumból áthelyeztük a T. szerk! fórumba.

Moderátorok

jellemző. saját mocskukat nem bírják látni.

ÉN SEM !!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!