|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-25 11:56:03
|
9
|
No igen, vannak események mint például a Jenő temetése ( Isten nyugosztalja), amit nem szabadna ilyen "Mancsos" stílusban...
Mert az a Rátgéber/Kónya Imre, hogy az mire volt jó ?
A Vitray /Komlósi legalább szakmai utalás volt, no de egy temetési tudósitásban?
Már csak az hiányzott hogy beszámoljon arról hogy látta amint Somogyi Diána közben otthonában örömkönnyeket ejtve táncolt a Jenő képe elött, Isztambul, Isztambul szavakat mormolva...:(((
|
|
A hozzászólás:
 |
Foti
2003-06-25 10:50:17
|
7
|
A Knézy temetés - Riport Index szinvonalon topicot a Törzsasztal fórumból áthelyeztük a T. szerk! fórumba.
Moderátorok
jellemző. saját mocskukat nem bírják látni.
ÉN SEM !!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|