|
|
|
|
 |
rice
2003-06-25 09:19:35
|
4
|
én írtam is a szerkesztőknek. hihetetlen, hogy ekkora parasztok vannak:(
rizsa |
|
 |
Zsoldos
2003-06-25 09:00:10
|
2
|
És a képek...!
Fél fejek lehagyva! Vicc! :( Ráadásul a galériába gondolom, beválogatják a jobban sikerült képeket!
Gondolom, a Zsánklódfándámos polóban feszítő embert is feltétlenül be kellett tenni.
:( |
|
A hozzászólás:
 |
ZsigaS
2003-06-25 03:07:50
|
-
|
Tanítani kellene a stílust- mint elrettentö példát - azt az izléstelen hablatyolást, politikai kárörömet, a szenvtelen, temetéshez nem illö hangot, amit a Knézy temetésröl riport címen az Index bemutatott. Kik írják ezeket a félrészeg, aluljáró stílusban megoldott, helyhez és alkalomhoz nem illö micsodákat?
Borzalom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|