Keresés

Részletes keresés

rice Creative Commons License 2003-06-25 09:19:35 4
én írtam is a szerkesztőknek. hihetetlen, hogy ekkora parasztok vannak:(

rizsa

Zsoldos Creative Commons License 2003-06-25 09:00:10 2
És a képek...!
Fél fejek lehagyva! Vicc! :( Ráadásul a galériába gondolom, beválogatják a jobban sikerült képeket!
Gondolom, a Zsánklódfándámos polóban feszítő embert is feltétlenül be kellett tenni.
:(
A hozzászólás:
ZsigaS Creative Commons License 2003-06-25 03:07:50 -
Tanítani kellene a stílust- mint elrettentö példát - azt az izléstelen hablatyolást, politikai kárörömet, a szenvtelen, temetéshez nem illö hangot, amit a Knézy temetésröl riport címen az Index bemutatott. Kik írják ezeket a félrészeg, aluljáró stílusban megoldott, helyhez és alkalomhoz nem illö micsodákat?
Borzalom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!