|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-26 18:52:09
|
268
|
| Nem tudom, mi van a vis maioros üggyel, engem csak közvetve érint, a Mediterránban történt, ahol én is lakom, csak én már beköltöztem. Persze utánanézhetek. |
|
A hozzászólás:
 |
bucoka
2003-06-24 20:22:55
|
267
|
Sziasztok!
Még új vagyok (ez az első hozzászólásom), de egy ideje olvasgatom a topicot.
Nemrég Vadkörte talán (bocsi, nem tudom pontosan) említette, hogy a hideg tél miatt vis major-ra hivatkoztak, és eltolták a határidőt.
Ez az ügy megoldódott? Mi lett a vége?
Nekünk márciusban lett volna átadás, ami a mai napig nem történt meg. Még talán 2-3 hét, de lehet, hogy a nagy meleg is vis major? :))
Előre is köszönöm a válasz(oka)t.
Bucóka |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|