Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-26 18:52:09 268
Nem tudom, mi van a vis maioros üggyel, engem csak közvetve érint, a Mediterránban történt, ahol én is lakom, csak én már beköltöztem. Persze utánanézhetek.
A hozzászólás:
bucoka Creative Commons License 2003-06-24 20:22:55 267
Sziasztok!

Még új vagyok (ez az első hozzászólásom), de egy ideje olvasgatom a topicot.
Nemrég Vadkörte talán (bocsi, nem tudom pontosan) említette, hogy a hideg tél miatt vis major-ra hivatkoztak, és eltolták a határidőt.
Ez az ügy megoldódott? Mi lett a vége?

Nekünk márciusban lett volna átadás, ami a mai napig nem történt meg. Még talán 2-3 hét, de lehet, hogy a nagy meleg is vis major? :))

Előre is köszönöm a válasz(oka)t.

Bucóka

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!