|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-23 23:39:03
|
206
|
| Ti milyen adatokat rögzítetek a tenyésztési naplóba? |
|
A hozzászólás:
 |
Danone
2003-06-23 22:43:11
|
205
|
Én sem értek egyet ezzel. Szerintem a kiscicák árát nem befolyásolhatja a szőrszín. A beadott oltóanyagok, a szülők kiállítási sikerei, a kiscicc életkörülményeinek minősége igen, de semmiképpen a szőrszín.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-22 16:33:16
|
204
|
| Arról már írtam, hogy azzal nem értek egyet, hogy a fajták között ekkora árkülömbségek vannak. Erre a kérdésre ugyan ezt válaszolom, nem! Főként azért nem mert bizonyos színeket azért lehet drágábban adni, mert divat, mert azt keresik a gazdik, ezért ez főleg kizsákmányolásnak érzem. A gazdik legtöbbje egy szép kedvencet szeretne, megtetszik neki egy fajta, pont azért mert másabb, mint egy fajtátlan, valamiért különleges, álltalában ragaszkodik ahhoz a színhez ami megtetszett neki, miért kell ebből üzletet csinálni? Miért lenne több az értéke egy ezüst(stb) szíü kedvencnek, mint egy barnának(stb)? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|