|
|
|
|
 |
cskbaba
2003-06-23 15:23:19
|
266
|
Sziasztok új lakásba költözők!
Nincs véletlen köztetek olyan, aki a IX. ker. Viola utca 10-14 alatt épülő társasházba költözik?
|
|
A hozzászólás:
 |
Vastika
2003-06-23 14:53:11
|
265
|
Megnéztem az adásvételi szerződést: ott az áll, hogy a birtokba adás napjáig fizetik a kötbért, tehát szerdáig, mert hogy akkor kerül a birtokomba a lakás ;-)) Szóval szerintem ezen nem fognak vitatkozni, elég nehéz lenne ezek után bármilyen más időpontot megmagyarázni. Megnyugodtam ;-)
Üdv!
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-23 10:39:19
|
264
|
Az átvétel dátumát mondanám. Meg kell nézni, mit mond a törvény - ha van erre...
Egy másik, hogy hogy érvényesíted... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|