Keresés

Részletes keresés

cskbaba Creative Commons License 2003-06-23 15:23:19 266
Sziasztok új lakásba költözők!

Nincs véletlen köztetek olyan, aki a IX. ker. Viola utca 10-14 alatt épülő társasházba költözik?

A hozzászólás:
Vastika Creative Commons License 2003-06-23 14:53:11 265

Megnéztem az adásvételi szerződést: ott az áll, hogy a birtokba adás napjáig fizetik a kötbért, tehát szerdáig, mert hogy akkor kerül a birtokomba a lakás ;-)) Szóval szerintem ezen nem fognak vitatkozni, elég nehéz lenne ezek után bármilyen más időpontot megmagyarázni. Megnyugodtam ;-)

Üdv!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-23 10:39:19 264
Az átvétel dátumát mondanám. Meg kell nézni, mit mond a törvény - ha van erre...

Egy másik, hogy hogy érvényesíted...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!