Keresés

Részletes keresés

Vastika Creative Commons License 2003-06-23 14:53:11 265

Megnéztem az adásvételi szerződést: ott az áll, hogy a birtokba adás napjáig fizetik a kötbért, tehát szerdáig, mert hogy akkor kerül a birtokomba a lakás ;-)) Szóval szerintem ezen nem fognak vitatkozni, elég nehéz lenne ezek után bármilyen más időpontot megmagyarázni. Megnyugodtam ;-)

Üdv!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-23 10:39:19 264
Az átvétel dátumát mondanám. Meg kell nézni, mit mond a törvény - ha van erre...

Egy másik, hogy hogy érvényesíted...

Előzmény:
Vastika Creative Commons License 2003-06-21 09:42:47 263

Sziasztok!

Na, végre elkészült (március 15. helyett ;-) a lakásunk... Ezzel, pontosabban a kötbérrel kapcsolatban lenne egy kérdésem.

Napi 3.000 forint kötbért fizet a vállalkozó. De az a nagy kérdés, hogy meddig ;-)) Merthogy 17.-én kaptunk egy 13.-ra dátumozott levelet, miszerint örömmel értesít, hogy elkészültnek nyilvánítja a lakást. Viszont átvenni, fizetni csak a jövő szerdán fogjuk... Szóval, meddig ketyeg a kötbér? Én a lakás _részemre_ történő átadására ("műszakilag" átvettem, kulcsa a kezemben, lköszöntünk egymástól) tippelnék, és nem arra, hogy 1,5 héttel előtte ír egy levelet, hogy elkészült...

Üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!