Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-22 16:33:16 204
Arról már írtam, hogy azzal nem értek egyet, hogy a fajták között ekkora árkülömbségek vannak. Erre a kérdésre ugyan ezt válaszolom, nem! Főként azért nem mert bizonyos színeket azért lehet drágábban adni, mert divat, mert azt keresik a gazdik, ezért ez főleg kizsákmányolásnak érzem. A gazdik legtöbbje egy szép kedvencet szeretne, megtetszik neki egy fajta, pont azért mert másabb, mint egy fajtátlan, valamiért különleges, álltalában ragaszkodik ahhoz a színhez ami megtetszett neki, miért kell ebből üzletet csinálni? Miért lenne több az értéke egy ezüst(stb) szíü kedvencnek, mint egy barnának(stb)?
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-22 12:09:14 203
kérdés: egyetértetek-e azzal, ha valaki magasabb áron ad egy fajtán belül egy adott színt? megmagyarázom: fair vagy nem fair magasabb áron adni mondjuk egy ezüst MC-t, mint egy barna cirmost? (csak hasamra ütöttem a példánál)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!