|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-22 16:33:16
|
204
|
| Arról már írtam, hogy azzal nem értek egyet, hogy a fajták között ekkora árkülömbségek vannak. Erre a kérdésre ugyan ezt válaszolom, nem! Főként azért nem mert bizonyos színeket azért lehet drágábban adni, mert divat, mert azt keresik a gazdik, ezért ez főleg kizsákmányolásnak érzem. A gazdik legtöbbje egy szép kedvencet szeretne, megtetszik neki egy fajta, pont azért mert másabb, mint egy fajtátlan, valamiért különleges, álltalában ragaszkodik ahhoz a színhez ami megtetszett neki, miért kell ebből üzletet csinálni? Miért lenne több az értéke egy ezüst(stb) szíü kedvencnek, mint egy barnának(stb)? |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-06-22 12:09:14
|
203
|
| kérdés: egyetértetek-e azzal, ha valaki magasabb áron ad egy fajtán belül egy adott színt? megmagyarázom: fair vagy nem fair magasabb áron adni mondjuk egy ezüst MC-t, mint egy barna cirmost? (csak hasamra ütöttem a példánál) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|