Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2003-06-21 21:37:24 6
Egy kérdés elmaradt: a gépbe megy SD és MMC kártya is. Van gyakorlati különbség közöttük? (Fogyasztás, élettartam, akármi.) Eddig SD-t néztem, de az MMC kicsit olcsóbb.
A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2003-06-21 21:29:52 5
Kösz a választ.
Az árak korrektek, de én az ország túlsó végén vagyok... Itt elég vad árak vannak, így nem akarok csak úgy venni, aztán meg a nyakamon marad egy használhatatlan kártya. Amitől jobban félek, nehogy a gépet is kicsinálja. Tudnak ezek ilyen huncutságot?
Előzmény:
Free Bird Creative Commons License 2003-06-20 20:38:29 3
A gyors kártyák a nagyteljesítményű gépek esetében lehetnek csak fontosak. Eg y 6-7 vagy 14 Mp-es kép lementése igényli a nagyobb sebességet. De szerintem az 1-2 Mp-es gépeknél tökéletesen beválnak az olcsó noname kártyák is.

Nálunk most ilyen bruttó CF árak vannak Bogláron: 128 MB 6000 Ft, 256 Mb 11000 Ft, 512 Mb 23000 Ft és az 1 Gb-os 47000 Ft. Bruttó, ÁFÁ-s árak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!