Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
borcsa_ Creative Commons License 2003-06-21 15:05:16 2
Sziasztok,

Ez minket is érdekelne, föleg a használat költségeit illetöen. Tehát mennyivel drágább fözni villanyfözölapon mint gáztüzhelyen ?

Köszi !

Előzmény:
koalalány Creative Commons License 2003-05-23 10:19:46 -
Sziasztok!

Családi ház tetőterébe szeretnénk költözni, most alakítjuk lakhatóvá. A kérdésem az lenne, hogy villanytűzhelyet vagy gáztűzhelyet érdemesebb beállítani? Gáz van a házban, a fűtés miatt fel kell vinni a tetőtérbe is, tehát ez nem gond. Melyik praktikusabb, melyik olcsóbb? Én eddig csak gáztűzhelyet használtam, egyszer régen találkoztam villanytűzhellyel, de az nagyon nem volt szimpatikus. Úgy tudom, a mai villanytűzhelyek már sokkal praktikusabbak.
Előre is köszi a véleményeket!

koala

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!