|
|
|
|
 |
Free Bird
2003-06-20 20:38:29
|
3
|
A gyors kártyák a nagyteljesítményű gépek esetében lehetnek csak fontosak. Eg y 6-7 vagy 14 Mp-es kép lementése igényli a nagyobb sebességet. De szerintem az 1-2 Mp-es gépeknél tökéletesen beválnak az olcsó noname kártyák is.
Nálunk most ilyen bruttó CF árak vannak Bogláron: 128 MB 6000 Ft, 256 Mb 11000 Ft, 512 Mb 23000 Ft és az 1 Gb-os 47000 Ft. Bruttó, ÁFÁ-s árak. |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2003-06-20 12:20:14
|
2
|
| Van különbség a különböző SD kártyák között, vagy csak a gép gyártója szeretné a saját kártyáját eladni? Előfordulhat, hogy megveszem a noname kártyát, aztán a Kodak-om nem fogadja el? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|