Keresés

Részletes keresés

Free Bird Creative Commons License 2003-06-20 20:38:29 3
A gyors kártyák a nagyteljesítményű gépek esetében lehetnek csak fontosak. Eg y 6-7 vagy 14 Mp-es kép lementése igényli a nagyobb sebességet. De szerintem az 1-2 Mp-es gépeknél tökéletesen beválnak az olcsó noname kártyák is.

Nálunk most ilyen bruttó CF árak vannak Bogláron: 128 MB 6000 Ft, 256 Mb 11000 Ft, 512 Mb 23000 Ft és az 1 Gb-os 47000 Ft. Bruttó, ÁFÁ-s árak.

A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2003-06-20 12:20:14 2
Van különbség a különböző SD kártyák között, vagy csak a gép gyártója szeretné a saját kártyáját eladni? Előfordulhat, hogy megveszem a noname kártyát, aztán a Kodak-om nem fogadja el?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!