Keresés

Részletes keresés

Nibiru Creative Commons License 2003-06-22 12:43:22 67
Úgy néz ki, hogy elkelt végül, de ha esetleg mégse, akkor majd berakok ide egy képet.
A hozzászólás:
Statelya Creative Commons License 2003-06-20 11:47:04 66
Nibiru: láthatnánk esetleg képet az eladó akváriumról? És a méretére is kíváncsi lennék.
Előzmény:
Nibiru Creative Commons License 2003-06-19 11:56:18 65
Még mindig eladó egy 200-as akvárium 8-as üvegből, igényes állvánnyal.
Az aki és a hozzá valók ingyen vannak, csak az állvány árát kérem érte. Az állvány eleje tömör akác ajtókból van, és ülő magasságú, szép bútordarab. Amit adok még az akihoz: 1 db kétkamrás Elite levegőpumpa, Hydor 150-es fűtő, kavics, és egy belső Eheim sarok szűrő. Mindez 30 ezerért. Fa teteje nincs az akinak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!