Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-06-20 10:44:53 115
Mail ment.

Kellemes hetveget mindenkinek.

A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-06-20 10:28:45 114
Szia Uplink!

Megírnád az ügyintéző nevét?
udvari@mail.datanet.hu címre légyszi, az itt regisztrált nem él már.

Köszi:
András

Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-06-20 09:49:03 113
Bankugyben lenne egy kis hozzafuzni valom:

Abszolut ajanlom a csabai IEB fiokot csak arra figyeljetek, ki az ugyintezo. Nekem mar tobb, mint 4 eve van ott szamlam, de, ha a jobb oldalon ulo holgy (nev maganban) nincsen az irodaban, akkor inkabb nem kerek toluk semmi nagyobb volumenu dolgot.

Elvi engedley:
Kemenysepro nem kell ???
EN nem emlexem, hogy mikor uszik be a kormos ember a kepbe, elobb-utobb levesz egy kis penzzel arra emlexem..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!