|
|
|
|
 |
Uplink
2003-06-20 10:44:53
|
115
|
Mail ment.
Kellemes hetveget mindenkinek. |
|
A hozzászólás:
 |
András111
2003-06-20 10:28:45
|
114
|
Szia Uplink!
Megírnád az ügyintéző nevét?
udvari@mail.datanet.hu címre légyszi, az itt regisztrált nem él már.
Köszi:
András
|
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-06-20 09:49:03
|
113
|
Bankugyben lenne egy kis hozzafuzni valom:
Abszolut ajanlom a csabai IEB fiokot csak arra figyeljetek, ki az ugyintezo. Nekem mar tobb, mint 4 eve van ott szamlam, de, ha a jobb oldalon ulo holgy (nev maganban) nincsen az irodaban, akkor inkabb nem kerek toluk semmi nagyobb volumenu dolgot.
Elvi engedley:
Kemenysepro nem kell ???
EN nem emlexem, hogy mikor uszik be a kormos ember a kepbe, elobb-utobb levesz egy kis penzzel arra emlexem.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|