|
|
|
|
 |
informania
2003-06-20 08:23:18
|
111
|
| Lehet, hogy Neked van igazad, majd kiderül... |
|
A hozzászólás:
 |
András111
2003-06-20 08:19:06
|
110
|
| Köszi, hát ez érdekes, nekem az önkorinál mondták, hogy a víz az már a KÖVIZIG-nél van, a Rákóczi úton... |
|
Előzmény:
 |
informania
2003-06-20 08:16:57
|
109
|
Mi Magdolnavölgyben építkezünk.
4 elvi engedély kell:
víz- Épgépszolg (Bölcső u.)
gáz- Tigáz (Szentendre, Paprikabíró u.)
elmű- Eurocenter
csatorna- Piliscsaba (Vár u.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|