Keresés

Részletes keresés

informania Creative Commons License 2003-06-20 08:23:18 111
Lehet, hogy Neked van igazad, majd kiderül...
A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-06-20 08:19:06 110
Köszi, hát ez érdekes, nekem az önkorinál mondták, hogy a víz az már a KÖVIZIG-nél van, a Rákóczi úton...
Előzmény:
informania Creative Commons License 2003-06-20 08:16:57 109
Mi Magdolnavölgyben építkezünk.

4 elvi engedély kell:
víz- Épgépszolg (Bölcső u.)
gáz- Tigáz (Szentendre, Paprikabíró u.)
elmű- Eurocenter
csatorna- Piliscsaba (Vár u.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!