|
|
|
|
 |
András111
2003-06-24 08:19:51
|
117
|
informania:
Van valami előrelépés a víz ügyében? Én a héten kezdem el intézni... |
|
 |
András111
2003-06-20 08:19:06
|
110
|
| Köszi, hát ez érdekes, nekem az önkorinál mondták, hogy a víz az már a KÖVIZIG-nél van, a Rákóczi úton... |
|
A hozzászólás:
 |
informania
2003-06-20 08:16:57
|
109
|
Mi Magdolnavölgyben építkezünk.
4 elvi engedély kell:
víz- Épgépszolg (Bölcső u.)
gáz- Tigáz (Szentendre, Paprikabíró u.)
elmű- Eurocenter
csatorna- Piliscsaba (Vár u.) |
|
Előzmény:
 |
András111
2003-06-20 08:12:36
|
108
|
Hali!
Hát ez nagyon jó hír, remélem az önkorinál se lesz semmi gebasz...
Merrefelé építkeztek? Mi a Garancstetőn fogunk.
Ez a Bölcső utca amit írtál ez a KÖVIZIG? Pontosan milyen igazolást, vagy engedélyt kértél? Milyen papírokkal kell odamenni? És a többi helyre?
Bocs, ha sokat kérdezek...:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|