Keresés

Részletes keresés

informania Creative Commons License 2003-06-20 08:16:57 109
Mi Magdolnavölgyben építkezünk.

4 elvi engedély kell:
víz- Épgépszolg (Bölcső u.)
gáz- Tigáz (Szentendre, Paprikabíró u.)
elmű- Eurocenter
csatorna- Piliscsaba (Vár u.)

A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-06-20 08:12:36 108
Hali!

Hát ez nagyon jó hír, remélem az önkorinál se lesz semmi gebasz...
Merrefelé építkeztek? Mi a Garancstetőn fogunk.
Ez a Bölcső utca amit írtál ez a KÖVIZIG? Pontosan milyen igazolást, vagy engedélyt kértél? Milyen papírokkal kell odamenni? És a többi helyre?

Bocs, ha sokat kérdezek...:)))

Előzmény:
informania Creative Commons License 2003-06-20 08:07:35 107
Üdv!

Mi is hamarosan szeretnénk beadni engedélyeztetésre a terveket, és ennek megfelelően tegnap beszereztem az összes elvi hozzájáruló nyilatkozatot. Ami érdekes: a vizes engedélyt is kiadták a Bölcső utcában, és amikor rákérdeztem, hogy ez most érvényes-e, csodálkoztak. Szerintük pont az önkormányzat kérésére hosszabították meg szept.30-ig a szerződés érvényességét.

Más. Ha valaki hitelt szeretne felvenni, Csabán van Inter-Európa Bank-fiók. Készségesek, és elég rugalmasnak tűnnek. Mi lehet, hogy náluk fogjuk igényelni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!