Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-06-20 09:49:03 113
Bankugyben lenne egy kis hozzafuzni valom:

Abszolut ajanlom a csabai IEB fiokot csak arra figyeljetek, ki az ugyintezo. Nekem mar tobb, mint 4 eve van ott szamlam, de, ha a jobb oldalon ulo holgy (nev maganban) nincsen az irodaban, akkor inkabb nem kerek toluk semmi nagyobb volumenu dolgot.

Elvi engedley:
Kemenysepro nem kell ???
EN nem emlexem, hogy mikor uszik be a kormos ember a kepbe, elobb-utobb levesz egy kis penzzel arra emlexem..

András111 Creative Commons License 2003-06-20 08:12:36 108
Hali!

Hát ez nagyon jó hír, remélem az önkorinál se lesz semmi gebasz...
Merrefelé építkeztek? Mi a Garancstetőn fogunk.
Ez a Bölcső utca amit írtál ez a KÖVIZIG? Pontosan milyen igazolást, vagy engedélyt kértél? Milyen papírokkal kell odamenni? És a többi helyre?

Bocs, ha sokat kérdezek...:)))

A hozzászólás:
informania Creative Commons License 2003-06-20 08:07:35 107
Üdv!

Mi is hamarosan szeretnénk beadni engedélyeztetésre a terveket, és ennek megfelelően tegnap beszereztem az összes elvi hozzájáruló nyilatkozatot. Ami érdekes: a vizes engedélyt is kiadták a Bölcső utcában, és amikor rákérdeztem, hogy ez most érvényes-e, csodálkoztak. Szerintük pont az önkormányzat kérésére hosszabították meg szept.30-ig a szerződés érvényességét.

Más. Ha valaki hitelt szeretne felvenni, Csabán van Inter-Európa Bank-fiók. Készségesek, és elég rugalmasnak tűnnek. Mi lehet, hogy náluk fogjuk igényelni.

Előzmény:
András111 Creative Commons License 2003-06-17 11:33:40 96
Hali!

Bicikliszerelőt ugyan nem tudok (még nem ott élek...:)), viszont ha már itt vagy, rákérdeznék, hogy van-e valami előrelépés az engedélyeztetésedben, ugyanis közeledek én is az engedélybeadáshoz...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!