Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-20 13:46:50 192
Az elöbb válaszoltam, de megint nem került fel! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Szóval: Nekünk nyitottak vannak egy zárt pult alatt, de többször hallottam olyat, hogy nem tudták rávenni a cicát, hogy belemenjen, ezért eddig én sem vettem. Most viszont szeretnék olyan helyekre is tenni, ahol nem lennew túl esztétikus a nyitott és mivel, azt érzem nekik nem okozna gondot, ki fogom próbálni!

Az írásaitokból úgy tűnt, hogy ti is együtt tartjátok a nőstényeket a kandúroktól. Milyen "elvek" alapján csináljátok és hogyan próbáljátok elkerülni a "baleseteket"?

Kanári töténete hosszú, de ha érdekel, leírom!

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-20 05:43:09 191
eleinte nyitottat használtunk. Aztán, nemrég áttértünk a fedettre, most két fedett nagy van. Amikor kölykök vannak és szoknak az alomtálcára, akkor a fedett mellett van egy kicsi nyitott is, hogy hadd szokják és hadd tanulják meg a dolog menetét. Aztán már nem is olyan nehéz a fedettre való átállás. Egy balesettől elteintve szinte azonnal megtanulták, hogyan kell a fedettet használni. Végülis játéknak fogták fel..
De egyébként ugyanúgy kikaparják belőle az almot, ha akarják és általában akarják, mint a nyitottból, hiába van neki szép kis ajtócskája...
ja, és nagy előszeretettel szedik le az oldalán lévő csattot. nincs is annál jobb játék:)
és nálatok mi a helyzet?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-19 23:05:09 190
Akkor maradjunk annyiban, hogy szerintem "reklámfogás"...

Ti fedett v. nyitott alomtálcát használtok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!