Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-20 05:43:09 191
eleinte nyitottat használtunk. Aztán, nemrég áttértünk a fedettre, most két fedett nagy van. Amikor kölykök vannak és szoknak az alomtálcára, akkor a fedett mellett van egy kicsi nyitott is, hogy hadd szokják és hadd tanulják meg a dolog menetét. Aztán már nem is olyan nehéz a fedettre való átállás. Egy balesettől elteintve szinte azonnal megtanulták, hogyan kell a fedettet használni. Végülis játéknak fogták fel..
De egyébként ugyanúgy kikaparják belőle az almot, ha akarják és általában akarják, mint a nyitottból, hiába van neki szép kis ajtócskája...
ja, és nagy előszeretettel szedik le az oldalán lévő csattot. nincs is annál jobb játék:)
és nálatok mi a helyzet?
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-19 23:05:09 190
Akkor maradjunk annyiban, hogy szerintem "reklámfogás"...

Ti fedett v. nyitott alomtálcát használtok?

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-19 18:15:02 189
és direkte két fiút választottam

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!