|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-06-19 13:03:25
|
187
|
| hát persze és szerintem itt jön be az egész erkölcsi meg érzelmi oldala. ezért komplexebb a kérdés az eü. részétől eltekintve. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-19 12:55:20
|
186
|
| Lehet, hogy igazatok van, de nem hiszem, hogy lenne szivem egy 8-9 éves nősténnyel lehozni 1 almot, akkor sem ha csak 1x szült egész életében! :( |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-06-19 07:58:16
|
185
|
...és persze a nőstényeket is. Amit írt Danone, azzal egyetértek, tehát figyelembe illik venni a nőstény adottságait, szülések számát, illetve a problémás szülések számát és potenciális lehetőségét.
Valóban nehéz kérdés. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|