Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-19 13:03:25 187
hát persze és szerintem itt jön be az egész erkölcsi meg érzelmi oldala. ezért komplexebb a kérdés az eü. részétől eltekintve.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-19 12:55:20 186
Lehet, hogy igazatok van, de nem hiszem, hogy lenne szivem egy 8-9 éves nősténnyel lehozni 1 almot, akkor sem ha csak 1x szült egész életében! :(
Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-19 07:58:16 185
...és persze a nőstényeket is. Amit írt Danone, azzal egyetértek, tehát figyelembe illik venni a nőstény adottságait, szülések számát, illetve a problémás szülések számát és potenciális lehetőségét.
Valóban nehéz kérdés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!