|
|
|
|
 |
Statelya
2003-06-20 11:47:04
|
66
|
| Nibiru: láthatnánk esetleg képet az eladó akváriumról? És a méretére is kíváncsi lennék. |
|
A hozzászólás:
 |
Nibiru
2003-06-19 11:56:18
|
65
|
Még mindig eladó egy 200-as akvárium 8-as üvegből, igényes állvánnyal.
Az aki és a hozzá valók ingyen vannak, csak az állvány árát kérem érte. Az állvány eleje tömör akác ajtókból van, és ülő magasságú, szép bútordarab. Amit adok még az akihoz: 1 db kétkamrás Elite levegőpumpa, Hydor 150-es fűtő, kavics, és egy belső Eheim sarok szűrő. Mindez 30 ezerért. Fa teteje nincs az akinak.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|