|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-18 13:25:41
|
176
|
Sziasztok!
Erre gondoltam amire Danone rávilágított! Nincs akkora buci feje, a szőre rövidebb (v. rövidebbnek tűnik) és én a szinét is másnak látom!
A brit silver tabby-nak az ezüstje és a feketéje is sötétebb. Sokkal inkább hasonlít egy amerikai ezüst-márvány cirmoshoz! Ráadásul a brit szőre eláll a testétől! Nem lehet, hogy ez egy "reklámfogás", hiszen európában nem igazán elterjedt az amerikai! :))) |
|
A hozzászólás:
 |
ballage
2003-06-18 09:54:24
|
175
|
| Poche, a Whiskas rekálámban egy brit rövidszörü ezüstcirmos van :) |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-06-18 05:10:49
|
174
|
| Én nem tudom, nem ismerem annyira a fajtát, hogy véleményt tudjak mondani erről. Bárhogyan is, eléggé népszerű lett..A tegnapi műsorban a vendégeim is azt mondták, hogy brit cica szerepel mind a Whiskas, mind pedig egy Sheba reklámban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|