Keresés

Részletes keresés

ballage Creative Commons License 2003-06-18 09:54:24 175
Poche, a Whiskas rekálámban egy brit rövidszörü ezüstcirmos van :)
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-18 05:10:49 174
Én nem tudom, nem ismerem annyira a fajtát, hogy véleményt tudjak mondani erről. Bárhogyan is, eléggé népszerű lett..A tegnapi műsorban a vendégeim is azt mondták, hogy brit cica szerepel mind a Whiskas, mind pedig egy Sheba reklámban.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-17 22:02:33 172
Nos, hát valamiért megint "nem vette be" a hozzászólásomat. Két vitatémát is felvetettem, de most csak az egyik jut eszembe (persze ami nem annyira fontos). Mindenki azt "terjeszti", hogy a whiskas reklámban 1 brit cica van, szerintetek nem lehet az egy amerikai rövidszőrű?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!