|
|
|
|
 |
ballage
2003-06-18 09:54:24
|
175
|
| Poche, a Whiskas rekálámban egy brit rövidszörü ezüstcirmos van :) |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-06-18 05:10:49
|
174
|
| Én nem tudom, nem ismerem annyira a fajtát, hogy véleményt tudjak mondani erről. Bárhogyan is, eléggé népszerű lett..A tegnapi műsorban a vendégeim is azt mondták, hogy brit cica szerepel mind a Whiskas, mind pedig egy Sheba reklámban. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-17 22:02:33
|
172
|
| Nos, hát valamiért megint "nem vette be" a hozzászólásomat. Két vitatémát is felvetettem, de most csak az egyik jut eszembe (persze ami nem annyira fontos). Mindenki azt "terjeszti", hogy a whiskas reklámban 1 brit cica van, szerintetek nem lehet az egy amerikai rövidszőrű? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|