Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-18 05:10:49 174
Én nem tudom, nem ismerem annyira a fajtát, hogy véleményt tudjak mondani erről. Bárhogyan is, eléggé népszerű lett..A tegnapi műsorban a vendégeim is azt mondták, hogy brit cica szerepel mind a Whiskas, mind pedig egy Sheba reklámban.
Danone Creative Commons License 2003-06-17 22:37:02 173
Én úgy tudom,hogy tényleg brittek azok a macsekok. Talán éppen egy MMOE kiállításra jött vmi Whiskasos ürge,aki hozta a brittjeit a Lurdyba...Tavaly februárban? Még el is lopták a kiscicáját,nagy cirkusz volt...
De ahogy mondod,inkább hasonlítanak másra,nem olyan nagy buci a fejük,mint amit ma a Dorombolóban láttunk...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-17 22:02:33 172
Nos, hát valamiért megint "nem vette be" a hozzászólásomat. Két vitatémát is felvetettem, de most csak az egyik jut eszembe (persze ami nem annyira fontos). Mindenki azt "terjeszti", hogy a whiskas reklámban 1 brit cica van, szerintetek nem lehet az egy amerikai rövidszőrű?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-16 16:26:43 171
Nem voltak túl nagyok a betűk (a férjem rögtön megjegyezte, de hát nála ez szakmai ártalom), de amikor kikapcsoltam a kedvenceket az explorerben kétszer akkorák lettek a betűk! :) Egyébként Gábor azt mondja ezek a gikszerek csak azért vannak, mert mások a windows beállítások a külömböző gépeken.(mármint azért látod másként mint a külső emberek)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!