|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-06-18 05:10:49
|
174
|
| Én nem tudom, nem ismerem annyira a fajtát, hogy véleményt tudjak mondani erről. Bárhogyan is, eléggé népszerű lett..A tegnapi műsorban a vendégeim is azt mondták, hogy brit cica szerepel mind a Whiskas, mind pedig egy Sheba reklámban. |
|
 |
Danone
2003-06-17 22:37:02
|
173
|
Én úgy tudom,hogy tényleg brittek azok a macsekok. Talán éppen egy MMOE kiállításra jött vmi Whiskasos ürge,aki hozta a brittjeit a Lurdyba...Tavaly februárban? Még el is lopták a kiscicáját,nagy cirkusz volt...
De ahogy mondod,inkább hasonlítanak másra,nem olyan nagy buci a fejük,mint amit ma a Dorombolóban láttunk... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-17 22:02:33
|
172
|
| Nos, hát valamiért megint "nem vette be" a hozzászólásomat. Két vitatémát is felvetettem, de most csak az egyik jut eszembe (persze ami nem annyira fontos). Mindenki azt "terjeszti", hogy a whiskas reklámban 1 brit cica van, szerintetek nem lehet az egy amerikai rövidszőrű? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-16 16:26:43
|
171
|
Nem voltak túl nagyok a betűk (a férjem rögtön megjegyezte, de hát nála ez szakmai ártalom), de amikor kikapcsoltam a kedvenceket az explorerben kétszer akkorák lettek a betűk! :) Egyébként Gábor azt mondja ezek a gikszerek csak azért vannak, mert mások a windows beállítások a külömböző gépeken.(mármint azért látod másként mint a külső emberek)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|