|
|
|
|
 |
kreko
2003-06-23 11:34:28
|
24
|
Tudod-e, hogy szerzodeskotestol szamitott 120 nap all rendelkezesedre a hitelszerzodes elintezesere?
Bocs hogy beleszolok de ez nem igy van.
Pontosabban igy szol:
szerzodeskotestol szamitott 120 nap all rendelkezesedre a hitelkerelem benyujtasara. |
|
 |
Cuddles
2003-06-18 10:10:56
|
18
|
Ha jól emlékszem, máj. 30-án adtuk be a hitelkérelmet. Azóta még nincs hír róla persze.
Te is a Rómaiban veszel lakást? |
|
A hozzászólás:
 |
man_of_waar
2003-06-17 21:31:22
|
17
|
"Remélem, hogy a hitellel is minden simán megy."
Hat igen, mi a hitel biralatunkra mar "siman" varunk majd ket honapja. Igaz, kozbejott ez a hitel felvetellel kapcsolatos rendelet modositas is.
Tudod-e, hogy szerzodeskotestol szamitott 120 nap all rendelkezesedre a hitelszerzodes elintezesere?
Szoval tanacsos igyekezni, mert bejon meg egy-ket modositas es ujra megall az elet!!!!! ;-)
|
|
Előzmény:
 |
Cuddles
2003-06-12 11:11:52
|
15
|
Hát, ismét én.
Nem is értem, hogy nincs itt senki rajtam kívül, aki ebben a házban vesz lakást? Pedig mondták, hogy a lakások több mint felét eladták és mellesleg már láttam médiaszemélyiséget is, aki éppen szerződést kötött.... Remélem, azért egyszer csak feléled ez a topic.
Szóval, megkötöttük a szerződést (nem lehetett rajta módosítani) és elég jó ütemben épül a ház. Most éppen a földszintet csinálják és szeptemberre lesz tető alatt. Remélem, hogy a hitellel is minden simán megy. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|