Keresés

Részletes keresés

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-17 13:39:28 106
Szia!

Igen, Shimano.

Amit írtál, kinyomtatom, hazaviszem a "szakembereknek", hátha ez alapján meg tudják csinálni. Majd beszámolok.
A gumit meg megpróbáljuk megvenni, aztán kicserélni, esetleg ha nem megy, majd újból kérek tanácsot.. :-)))

Köszi szépen!!!!!

A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-06-17 13:21:46 105
Milyen a valto?
Shimano?
Gondolom mountanbika, akkor pozicionalos a valto, azaz egy klik lefele vagy felfele...
Probald meg finoman megmozditani, mondjuk fel klikknyit es kozben nezzetek az allitomuvet, hogy elmozdul-e? Ha nem, vagy ha egyaltalan nem tudsz allitani rajta, akkor meg kell lazitani egy kicsit a "klikkelonel".

Ha mozog, de nem valt, akkor pedig az allitomunel kellene huzni a bowdenen.

Azt nem igerem, hogy megnezem, mert nem biztos, hogy be tudom tartani az igeretet, de ha minden kotel szakad, akkor lehet rola szo...Julius elejen.

A gumicserehez pedig a kulso gumin talalhato szamsort kell felirni, boltos pedig ad majd egy szep, jo esetben fekete, belsot.

Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-17 13:10:27 103
Sziasztok!

Mindenkinek köszi a választ.Ezek szerint Budapesten kell próbálkozni....

Uplink, a váltónak az a baja, hogy a pedálnál lévő 3 fokozatból most a középsőben van, és nem lehet arrébb tenni, se föl, se le. A családban férfiemberek :-) már nézték, de nem tudtak vele mit kezdeni...

P.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!