|
|
|
|
 |
Uplink
2003-06-17 13:21:46
|
105
|
Milyen a valto?
Shimano?
Gondolom mountanbika, akkor pozicionalos a valto, azaz egy klik lefele vagy felfele...
Probald meg finoman megmozditani, mondjuk fel klikknyit es kozben nezzetek az allitomuvet, hogy elmozdul-e? Ha nem, vagy ha egyaltalan nem tudsz allitani rajta, akkor meg kell lazitani egy kicsit a "klikkelonel".
Ha mozog, de nem valt, akkor pedig az allitomunel kellene huzni a bowdenen.
Azt nem igerem, hogy megnezem, mert nem biztos, hogy be tudom tartani az igeretet, de ha minden kotel szakad, akkor lehet rola szo...Julius elejen.
A gumicserehez pedig a kulso gumin talalhato szamsort kell felirni, boltos pedig ad majd egy szep, jo esetben fekete, belsot. |
|
A hozzászólás:
 |
padlizsán 007
2003-06-17 13:10:27
|
103
|
Sziasztok!
Mindenkinek köszi a választ.Ezek szerint Budapesten kell próbálkozni....
Uplink, a váltónak az a baja, hogy a pedálnál lévő 3 fokozatból most a középsőben van, és nem lehet arrébb tenni, se föl, se le. A családban férfiemberek :-) már nézték, de nem tudtak vele mit kezdeni...
P. |
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-06-17 12:13:14
|
100
|
Szerintem nem talalsz ilyet, en legalabbis nem hinnem, hogy ebbol videken barki megelne.
A legkozelebbi biciklis bolt, amit en tudok, az az Ujpest megallonal van, ha meg megvan.
Ott szivesen kicserelik a gumit es be is allitjak a valtodat nemi ellentetelezes fejeben.
A gumicsere egyebkent nem egy oriasi dolog, akar ha ujat veszel vagy ragasztasz.
Valtonak mi a baja?
Esetleg megprobalkozhatom tavoli segitsegnyujtassal????
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|