Keresés

Részletes keresés

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-17 13:12:37 104
Azóta nem beszéltem velük, mert arról volt szó, hogy a hét második felében érdeklődjek. Úgyhogy majd holnap vagy csüt. felhívom őket. Nem akarom én állandóan zargatni, szegénynek elég a dolga, baja.....
A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-06-17 12:50:36 102
És biztatnak valamivel?
Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-17 11:46:43 97
Nincs, helyzet ugyanaz, mint múlt héten, a vízigazgatóságra (vagy hogy hívják) várunk...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!