|
|
|
|
 |
padlizsán 007
2003-06-17 13:12:37
|
104
|
| Azóta nem beszéltem velük, mert arról volt szó, hogy a hét második felében érdeklődjek. Úgyhogy majd holnap vagy csüt. felhívom őket. Nem akarom én állandóan zargatni, szegénynek elég a dolga, baja..... |
|
A hozzászólás:
 |
András111
2003-06-17 12:50:36
|
102
|
| És biztatnak valamivel? |
|
Előzmény:
 |
padlizsán 007
2003-06-17 11:46:43
|
97
|
| Nincs, helyzet ugyanaz, mint múlt héten, a vízigazgatóságra (vagy hogy hívják) várunk... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|