Keresés

Részletes keresés

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-17 13:10:27 103
Sziasztok!

Mindenkinek köszi a választ.Ezek szerint Budapesten kell próbálkozni....

Uplink, a váltónak az a baja, hogy a pedálnál lévő 3 fokozatból most a középsőben van, és nem lehet arrébb tenni, se föl, se le. A családban férfiemberek :-) már nézték, de nem tudtak vele mit kezdeni...

P.

FRODO Creative Commons License 2003-06-17 12:42:26 101
Vöriváron mintha lett volna valami biciklisbolt, bár azt nem tudom, hogy szervízzel is foglalkoztak-e ott. A Pest felé menő oldalon a második buszmegállónál volt, az önkormány épületével kb. szemben. Arról ellenben fogalmam sincs, megvan-e még.
A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-06-17 12:13:14 100
Szerintem nem talalsz ilyet, en legalabbis nem hinnem, hogy ebbol videken barki megelne.
A legkozelebbi biciklis bolt, amit en tudok, az az Ujpest megallonal van, ha meg megvan.

Ott szivesen kicserelik a gumit es be is allitjak a valtodat nemi ellentetelezes fejeben.

A gumicsere egyebkent nem egy oriasi dolog, akar ha ujat veszel vagy ragasztasz.
Valtonak mi a baja?

Esetleg megprobalkozhatom tavoli segitsegnyujtassal????

Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-17 09:23:39 94
Sziasztok!

Tudna valaki abban segíteni, hogy hol találok Piliscsabán bicikliszerelő mestert? Az egyik bicaj váltója rossz, a másiknak a kereke lyukas, de nagyon :-))

Előre is köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!