|
|
|
|
 |
padlizsán 007
2003-06-17 13:10:27
|
103
|
Sziasztok!
Mindenkinek köszi a választ.Ezek szerint Budapesten kell próbálkozni....
Uplink, a váltónak az a baja, hogy a pedálnál lévő 3 fokozatból most a középsőben van, és nem lehet arrébb tenni, se föl, se le. A családban férfiemberek :-) már nézték, de nem tudtak vele mit kezdeni...
P. |
|
 |
FRODO
2003-06-17 12:42:26
|
101
|
| Vöriváron mintha lett volna valami biciklisbolt, bár azt nem tudom, hogy szervízzel is foglalkoztak-e ott. A Pest felé menő oldalon a második buszmegállónál volt, az önkormány épületével kb. szemben. Arról ellenben fogalmam sincs, megvan-e még. |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-06-17 12:13:14
|
100
|
Szerintem nem talalsz ilyet, en legalabbis nem hinnem, hogy ebbol videken barki megelne.
A legkozelebbi biciklis bolt, amit en tudok, az az Ujpest megallonal van, ha meg megvan.
Ott szivesen kicserelik a gumit es be is allitjak a valtodat nemi ellentetelezes fejeben.
A gumicsere egyebkent nem egy oriasi dolog, akar ha ujat veszel vagy ragasztasz.
Valtonak mi a baja?
Esetleg megprobalkozhatom tavoli segitsegnyujtassal????
|
|
Előzmény:
 |
padlizsán 007
2003-06-17 09:23:39
|
94
|
Sziasztok!
Tudna valaki abban segíteni, hogy hol találok Piliscsabán bicikliszerelő mestert? Az egyik bicaj váltója rossz, a másiknak a kereke lyukas, de nagyon :-))
Előre is köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|