|
|
|
|
 |
András111
2003-06-17 12:50:36
|
102
|
| És biztatnak valamivel? |
|
 |
padlizsán 007
2003-06-17 11:47:55
|
98
|
De legalább van idő arra, hogy az összes (4 db) szomszéddal aláirassuk a lemondó nyilatkozatot
:-( |
|
A hozzászólás:
 |
padlizsán 007
2003-06-17 11:46:43
|
97
|
| Nincs, helyzet ugyanaz, mint múlt héten, a vízigazgatóságra (vagy hogy hívják) várunk... |
|
Előzmény:
 |
András111
2003-06-17 11:33:40
|
96
|
Hali!
Bicikliszerelőt ugyan nem tudok (még nem ott élek...:)), viszont ha már itt vagy, rákérdeznék, hogy van-e valami előrelépés az engedélyeztetésedben, ugyanis közeledek én is az engedélybeadáshoz... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|