Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-06-17 12:50:36 102
És biztatnak valamivel?
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-17 11:47:55 98
De legalább van idő arra, hogy az összes (4 db) szomszéddal aláirassuk a lemondó nyilatkozatot
:-(
A hozzászólás:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-17 11:46:43 97
Nincs, helyzet ugyanaz, mint múlt héten, a vízigazgatóságra (vagy hogy hívják) várunk...
Előzmény:
András111 Creative Commons License 2003-06-17 11:33:40 96
Hali!

Bicikliszerelőt ugyan nem tudok (még nem ott élek...:)), viszont ha már itt vagy, rákérdeznék, hogy van-e valami előrelépés az engedélyeztetésedben, ugyanis közeledek én is az engedélybeadáshoz...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!