|
|
|
|
 |
Uplink
2003-06-17 12:05:27
|
99
|
A Delihez:
Csaba-Tinnye-Zsambek-M1-Alkotas autoval.
Tomeges megoldassal meg talan
1.
Vonat Ujpestig, onnan metro.
2.
Sarga busz a Florianig, onnan kekkel a Batyiig es metro.
Az autos bejaratott utvonal, bar hosszabb, idoben megeri.
A 2.tomegkozlekedos sajnos a borosjenoi lampa fuggvenye. Amig egy lampa volt, addig a varakozas 15-30 perc volt, ez most joval tobb. |
|
A hozzászólás:
 |
wirág
2003-06-17 10:21:11
|
95
|
Gondolom sokan közületek (ha nem mindenki) Bp-en dolgozik. Mivel jártok be? Vonattal? Busszal? És hol, mire szálltok át, hogy a leggyorsabb tapasztalatotok szerint?
Mondjuk ti hogy jönnétek a Délihez? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|