Keresés

Részletes keresés

LacX Creative Commons License 2003-06-17 12:53:07 12
Sutyi Nagyon szép!
Ilyen volt anno Droid is, gyönyörű ezüstpati :)

A mostanim neve most csak Pati, mert az előző gazdái ezt adták neki, én meg megtartottam.
Fehér, fekete foltokkal, és a szeme is fekete.
Ő azt csinállja állandóan mikor kint van, hogy összeszed minden érdekességet, amit kipakolok neki, a pattogatott kukoricátol a mogyoroig, behordja a párnám mögé a sarokba, és mint aki jól végezte a dolgát elpihen egy cseppet a szerzeményein :)

A hozzászólás:
tenyésztőpalánta Creative Commons License 2003-06-16 22:43:49 9
sziasztok

Csatlakoznék a pati imádók klubjába! jelenleg már csak 6 patim van, kb 2 hete kerültek 6-an máshova helyhiáy miatt meg a tervezett újabb alom miatt. A barátnőm is aki elvitte őket és én is kb 100-120 cm ketrecben tartjuk őket házakkal, csövekkel, görényágyal felszerelve. A görényágy csudmód bejött nekik!!! Képeket láthattok állatkertemről ( patikról is) a kep.tar.hu/tenyesztopalanta oldalon.

TP

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!