Keresés

Részletes keresés

LacX Creative Commons License 2003-06-16 22:31:46 7
Szorry nekem nem volt enyi eszem, csak szemmel néztem át..
A hozzászólás:
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003-06-16 22:26:40 6
Van ám patkényos topic több is! Ha felül beírod a keresőbe, hogy "patkány", eléd ugrik egy csomó ám!

pl. ez itt ni!

Előzmény:
LacX Creative Commons License 2003-06-16 22:03:27 5
Sajnos Droiddal volt ez a helyzet nalam is.
Őt nem birtam nem elaltattatni..
Szenvedett a vége felé, de ő valami betegséget elkapott, a sors fintora az állatorvosnál :(
A mostani olyan virgonc, és már lepipálta koban Droidot, mert már lassan két éves, Szegény nem érte meg ezt a kort.
És mi sosem kaptunk tőle semmilyen betegséget, tehát ez is hülyeség.
Először is a patykany nem fertöz, csak max a bolhák amiket hordozhat, és a házi patkany nem igazan hordoz bolhat.
Kulonben is néha még én is megfurdetem, nem eleg hogy allandoan mosakszik :)

Fire van masik patid azota?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!