|
|
|
|
 |
LacX
2003-06-16 22:31:46
|
7
|
Szorry nekem nem volt enyi eszem, csak szemmel néztem át..
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
LacX
2003-06-16 22:03:27
|
5
|
Sajnos Droiddal volt ez a helyzet nalam is.
Őt nem birtam nem elaltattatni..
Szenvedett a vége felé, de ő valami betegséget elkapott, a sors fintora az állatorvosnál :(
A mostani olyan virgonc, és már lepipálta koban Droidot, mert már lassan két éves, Szegény nem érte meg ezt a kort.
És mi sosem kaptunk tőle semmilyen betegséget, tehát ez is hülyeség.
Először is a patykany nem fertöz, csak max a bolhák amiket hordozhat, és a házi patkany nem igazan hordoz bolhat.
Kulonben is néha még én is megfurdetem, nem eleg hogy allandoan mosakszik :)
Fire van masik patid azota? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|