Keresés

Részletes keresés

LacX Creative Commons License 2003-06-16 17:41:54 1
Te nyertél :))) 0
LOL
A hozzászólás:
sere Creative Commons License 2003-06-16 17:25:10 0
Nekem sajna eddig 0 patkányom volt, mert a párom irtózik tőlük.

Remélem, hogy jó lesz a topic, akkor majd leültetem elé. De akkor a vadászgörény ugrott...

Előzmény:
LacX Creative Commons License 2003-06-16 17:16:17 -
Sziasztok!

Nézegettem a topicokat, és fel kellett fedeznem hogy nincs egy sem a patkányoknak.
Nem egy embert ismerek, aki nem tartja undorító, betegséghordozó, gusztusztalan állatnak őket.
Nekem a jelenlegi a 3-ik patim, és ez az első nőstényem.

Várom ide azok hozzászólásait, akiknek szintén van otthon patkányuk, és szeretik őket.

Akik csak szidalmazni jönnének, azokat kérem inkább ne is írjanak!

Csao

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!