|
|
|
|
 |
LacX
2003-06-16 17:41:54
|
1
|
Te nyertél :))) 0
LOL |
|
A hozzászólás:
 |
sere
2003-06-16 17:25:10
|
0
|
Nekem sajna eddig 0 patkányom volt, mert a párom irtózik tőlük.
Remélem, hogy jó lesz a topic, akkor majd leültetem elé. De akkor a vadászgörény ugrott... |
|
Előzmény:
 |
LacX
2003-06-16 17:16:17
|
-
|
Sziasztok!
Nézegettem a topicokat, és fel kellett fedeznem hogy nincs egy sem a patkányoknak.
Nem egy embert ismerek, aki nem tartja undorító, betegséghordozó, gusztusztalan állatnak őket.
Nekem a jelenlegi a 3-ik patim, és ez az első nőstényem.
Várom ide azok hozzászólásait, akiknek szintén van otthon patkányuk, és szeretik őket.
Akik csak szidalmazni jönnének, azokat kérem inkább ne is írjanak!
Csao |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|