Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-17 22:02:33 172
Nos, hát valamiért megint "nem vette be" a hozzászólásomat. Két vitatémát is felvetettem, de most csak az egyik jut eszembe (persze ami nem annyira fontos). Mindenki azt "terjeszti", hogy a whiskas reklámban 1 brit cica van, szerintetek nem lehet az egy amerikai rövidszőrű?
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-16 16:26:43 171
Nem voltak túl nagyok a betűk (a férjem rögtön megjegyezte, de hát nála ez szakmai ártalom), de amikor kikapcsoltam a kedvenceket az explorerben kétszer akkorák lettek a betűk! :) Egyébként Gábor azt mondja ezek a gikszerek csak azért vannak, mert mások a windows beállítások a külömböző gépeken.(mármint azért látod másként mint a külső emberek)

Előzmény:
Danone Creative Commons License 2003-06-16 11:47:07 170
Szia :)
Köszönöm,hogy megnézted! Nem gondolod,hogy nehezen olvasható, túl kicsik a karakterek? Mert volt,aki ezt mondta...Nekem itthon normálisan jelenik meg,de tény,hogy ha idegen helyről neteztem,a monitoron nem volt túl jól olvasható :(
A kérdőjeles hölgy Tuscaloosa's Roxanne, egy barna cirmos cicalányka :) Ő az első lánycicánk :)
Azért nem frissítettem tovább ezt a honlapot,mert nagyon lassúnak találtam a töltődését,és valahogy nem is nagyon tetszett...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!