|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-17 22:02:33
|
172
|
| Nos, hát valamiért megint "nem vette be" a hozzászólásomat. Két vitatémát is felvetettem, de most csak az egyik jut eszembe (persze ami nem annyira fontos). Mindenki azt "terjeszti", hogy a whiskas reklámban 1 brit cica van, szerintetek nem lehet az egy amerikai rövidszőrű? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-16 16:26:43
|
171
|
Nem voltak túl nagyok a betűk (a férjem rögtön megjegyezte, de hát nála ez szakmai ártalom), de amikor kikapcsoltam a kedvenceket az explorerben kétszer akkorák lettek a betűk! :) Egyébként Gábor azt mondja ezek a gikszerek csak azért vannak, mert mások a windows beállítások a külömböző gépeken.(mármint azért látod másként mint a külső emberek)
|
|
Előzmény:
 |
Danone
2003-06-16 11:47:07
|
170
|
Szia :)
Köszönöm,hogy megnézted! Nem gondolod,hogy nehezen olvasható, túl kicsik a karakterek? Mert volt,aki ezt mondta...Nekem itthon normálisan jelenik meg,de tény,hogy ha idegen helyről neteztem,a monitoron nem volt túl jól olvasható :(
A kérdőjeles hölgy Tuscaloosa's Roxanne, egy barna cirmos cicalányka :) Ő az első lánycicánk :)
Azért nem frissítettem tovább ezt a honlapot,mert nagyon lassúnak találtam a töltődését,és valahogy nem is nagyon tetszett... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|