|
|
|
|
 |
Danone
2003-06-16 11:47:07
|
170
|
Szia :)
Köszönöm,hogy megnézted! Nem gondolod,hogy nehezen olvasható, túl kicsik a karakterek? Mert volt,aki ezt mondta...Nekem itthon normálisan jelenik meg,de tény,hogy ha idegen helyről neteztem,a monitoron nem volt túl jól olvasható :(
A kérdőjeles hölgy Tuscaloosa's Roxanne, egy barna cirmos cicalányka :) Ő az első lánycicánk :)
Azért nem frissítettem tovább ezt a honlapot,mert nagyon lassúnak találtam a töltődését,és valahogy nem is nagyon tetszett... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-15 22:58:05
|
169
|
Szió Danone!
Írtam neked hsz-t és "leokéztam", csak most látom, hogy nincs itt! :( Veletek is szokott szenyózni az index? V.lehet, hogy másik topicba írtam...:)
Már nem pontosan emlékszem, pedig olyan jól megfogalmaztam akkor. Szóval...átnéztem tüzetesen az oldalad és nekem tetszik! :) Nem nagy oldal mégis sok információ van benne! Tetszik, hogy körültekintő vagy és még a betegségekre is felhívod a figyelmet! A cicusaid pedig nagyon édesssssek és szépek!!!
Gondolom azóta megérkezett a "kérdőjeles" kis hölgy, ki ő?!
Üdv! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-12 15:01:26
|
165
|
Danone: Megnéztem! Egyálltalán nem rossz!!! :)
Azért megértelek, mert én is elégedetlen vok az enyémmel, az is csak össze lett csapva...
Hajrá új honlap!!! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|