|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-14 21:21:20
|
168
|
| Olvastam a másik topicba is mit írtál...jah ez nálunk is előfordult, hogy a nagyobb tesó piszkálta őket, de nem bántotta! Pofozgatta, de nem erősen, szerintem várd ki azután mi lesz, ha gond van közbe tudsz avatkozni, de ha nincs az sem hiszem, hogy megnyugtat, mert engem sem nyugtatott meg, hogy : ááá csak játszik! :) :( |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-14 21:16:27
|
167
|
Szia!
Nálunk soha nem bántották, még az újszülötteket sem, de én is hallottam ilyenről! Nem tudod védetteb helyre költöztetni őket?
Jó tanulást!
|
|
Előzmény:
 |
dals
2003-06-14 17:43:49
|
166
|
Most a tanulás hevében nem tudok hosszabban írni, csak annyit:
A mamacica a piciket beköltöztette a kutyaház alá. tettem be neki egy pokrócot, elbarikádoztam a kerítést a ház mögött, hogy a kicsik ne másszanak át a szomszédba, viszont attól félek, nehogy a nagyobb cicák bántsák őket. Van okom az aggodalomra, vagy a 4 hetesek piciket már nem bántják a kandúrok? Féltem őket, ráadásul holnaphoz egy hétre elutazunk Horvátországba, és picit aggódom miattuk, hogy mi lesz velük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|