Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-14 21:16:27 167
Szia!

Nálunk soha nem bántották, még az újszülötteket sem, de én is hallottam ilyenről! Nem tudod védetteb helyre költöztetni őket?

Jó tanulást!

A hozzászólás:
dals Creative Commons License 2003-06-14 17:43:49 166
Most a tanulás hevében nem tudok hosszabban írni, csak annyit:
A mamacica a piciket beköltöztette a kutyaház alá. tettem be neki egy pokrócot, elbarikádoztam a kerítést a ház mögött, hogy a kicsik ne másszanak át a szomszédba, viszont attól félek, nehogy a nagyobb cicák bántsák őket. Van okom az aggodalomra, vagy a 4 hetesek piciket már nem bántják a kandúrok? Féltem őket, ráadásul holnaphoz egy hétre elutazunk Horvátországba, és picit aggódom miattuk, hogy mi lesz velük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!