|
|
|
|
 |
Profy
2003-06-13 14:53:09
|
259
|
Nem tudom jártál-e olyan földszinti panel lakásba télen ahol a visszatérő vezetékröl jött le a víz?
Hát az kb.40 C-os!Szobába radiátor mérettől függetlenül kb 18 C van ha kint -15 C.
Mostanság télen -20-25 fokra mérettezenk (azaz nálunk így van).
Persze a hőmennyiség szükséglet függ az ablak felülettöl és tájolástól is!Meg a szomszédtól! |
|
A hozzászólás:
 |
big_mafa
2003-06-13 13:49:58
|
258
|
| Viszont kisebb lesz a vizhomerseklet, mert a "nagy radiatorosoknak" eleg a 40 fok is... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-13 10:57:44
|
256
|
| Fűti a faladat, ne feledd!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|