Keresés

Részletes keresés

Profy Creative Commons License 2003-06-13 14:53:09 259
Nem tudom jártál-e olyan földszinti panel lakásba télen ahol a visszatérő vezetékröl jött le a víz?
Hát az kb.40 C-os!Szobába radiátor mérettől függetlenül kb 18 C van ha kint -15 C.
Mostanság télen -20-25 fokra mérettezenk (azaz nálunk így van).
Persze a hőmennyiség szükséglet függ az ablak felülettöl és tájolástól is!Meg a szomszédtól!
A hozzászólás:
big_mafa Creative Commons License 2003-06-13 13:49:58 258
Viszont kisebb lesz a vizhomerseklet, mert a "nagy radiatorosoknak" eleg a 40 fok is...
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-13 10:57:44 256
Fűti a faladat, ne feledd!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!