Keresés

Részletes keresés

big_mafa Creative Commons License 2003-06-13 13:49:58 258
Viszont kisebb lesz a vizhomerseklet, mert a "nagy radiatorosoknak" eleg a 40 fok is...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-13 10:57:44 256
Fűti a faladat, ne feledd!!!
Előzmény:
big_mafa Creative Commons License 2003-06-13 10:11:59 254
Kosz a tanacsokat, valamit kitalalok.. Valszeg "odakeretem" a futestervezot, aztan jol megkerdezem, hogy hogy is van ez...
Az is zavar, hogy mivel tombfutes van, nem tudom mennyire befolyasolja az EN futesemet a szomszed extrakent beszerelt 80000m-es radiatora.... :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!