Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-13 10:57:44 256
Fűti a faladat, ne feledd!!!
Profy Creative Commons License 2003-06-13 10:22:35 255
Sokban!Bár a hőtechnikai számításoknál figyelembe veszik (álltalában) ezeket a dolgokat is!
Kérd a te lakásod hőszükséglet számítását!
Ill a radiátor tipusát! :))))
A hozzászólás:
big_mafa Creative Commons License 2003-06-13 10:11:59 254
Kosz a tanacsokat, valamit kitalalok.. Valszeg "odakeretem" a futestervezot, aztan jol megkerdezem, hogy hogy is van ez...
Az is zavar, hogy mivel tombfutes van, nem tudom mennyire befolyasolja az EN futesemet a szomszed extrakent beszerelt 80000m-es radiatora.... :-(
Előzmény:
Profy Creative Commons License 2003-06-13 08:21:36 253
A radiátor hőleadása függ a tipustól is 1 vagy 2 soros,lamellás,bordás alu,öntötvas mivel a teljes felületen adja le a termelt hőt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!