|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-13 10:57:44
|
256
|
| Fűti a faladat, ne feledd!!! |
|
 |
Profy
2003-06-13 10:22:35
|
255
|
Sokban!Bár a hőtechnikai számításoknál figyelembe veszik (álltalában) ezeket a dolgokat is!
Kérd a te lakásod hőszükséglet számítását!
Ill a radiátor tipusát! :)))) |
|
A hozzászólás:
 |
big_mafa
2003-06-13 10:11:59
|
254
|
Kosz a tanacsokat, valamit kitalalok.. Valszeg "odakeretem" a futestervezot, aztan jol megkerdezem, hogy hogy is van ez...
Az is zavar, hogy mivel tombfutes van, nem tudom mennyire befolyasolja az EN futesemet a szomszed extrakent beszerelt 80000m-es radiatora.... :-( |
|
Előzmény:
 |
Profy
2003-06-13 08:21:36
|
253
|
| A radiátor hőleadása függ a tipustól is 1 vagy 2 soros,lamellás,bordás alu,öntötvas mivel a teljes felületen adja le a termelt hőt! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|