Keresés

Részletes keresés

Vastika Creative Commons License 2003-06-13 12:36:44 257

Ja, persze: még a törölköző szárító radiátorok is benne voltak abban a katalógusban, amit a fickó mutatott, hogy mekkora fürdőbe mekkora radiátor kell. A konyhánkat is így számolta ki: 1 v. 2 "rétegű" lemezradiátor, ettől függött, hogy milyen széles / magas.
big_mafa Creative Commons License 2003-06-13 10:11:59 254
Kosz a tanacsokat, valamit kitalalok.. Valszeg "odakeretem" a futestervezot, aztan jol megkerdezem, hogy hogy is van ez...
Az is zavar, hogy mivel tombfutes van, nem tudom mennyire befolyasolja az EN futesemet a szomszed extrakent beszerelt 80000m-es radiatora.... :-(
A hozzászólás:
Profy Creative Commons License 2003-06-13 08:21:36 253
A radiátor hőleadása függ a tipustól is 1 vagy 2 soros,lamellás,bordás alu,öntötvas mivel a teljes felületen adja le a termelt hőt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!