|
|
|
|
 |
Vastika
2003-06-13 12:36:44
|
257
|
Ja, persze: még a törölköző szárító radiátorok is benne voltak abban a katalógusban, amit a fickó mutatott, hogy mekkora fürdőbe mekkora radiátor kell. A konyhánkat is így számolta ki: 1 v. 2 "rétegű" lemezradiátor, ettől függött, hogy milyen széles / magas.
|
|
 |
big_mafa
2003-06-13 10:11:59
|
254
|
Kosz a tanacsokat, valamit kitalalok.. Valszeg "odakeretem" a futestervezot, aztan jol megkerdezem, hogy hogy is van ez...
Az is zavar, hogy mivel tombfutes van, nem tudom mennyire befolyasolja az EN futesemet a szomszed extrakent beszerelt 80000m-es radiatora.... :-( |
|
A hozzászólás:
 |
Profy
2003-06-13 08:21:36
|
253
|
| A radiátor hőleadása függ a tipustól is 1 vagy 2 soros,lamellás,bordás alu,öntötvas mivel a teljes felületen adja le a termelt hőt! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|