Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-15 22:58:05 169
Szió Danone!

Írtam neked hsz-t és "leokéztam", csak most látom, hogy nincs itt! :( Veletek is szokott szenyózni az index? V.lehet, hogy másik topicba írtam...:)

Már nem pontosan emlékszem, pedig olyan jól megfogalmaztam akkor. Szóval...átnéztem tüzetesen az oldalad és nekem tetszik! :) Nem nagy oldal mégis sok információ van benne! Tetszik, hogy körültekintő vagy és még a betegségekre is felhívod a figyelmet! A cicusaid pedig nagyon édesssssek és szépek!!!
Gondolom azóta megérkezett a "kérdőjeles" kis hölgy, ki ő?!

Üdv!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-12 15:01:26 165
Danone: Megnéztem! Egyálltalán nem rossz!!! :)
Azért megértelek, mert én is elégedetlen vok az enyémmel, az is csak össze lett csapva...
Hajrá új honlap!!! :)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-12 12:24:54 163
Miért nem??? Fogalmam sincs miért csak egyes kiválasztottaknak sikerül!?

Asszem már írtam, hogy szerk. alatt van, de örülök, hogy így is tetszik! :)))))))))

Egyébként az oldaladat én is "renszeresen" látogatom és nekem is tetszik! Nálad több a frissítés mint nálunk!:)))))))))

Danone, várj megnézem a tiédet is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!