|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-15 22:58:05
|
169
|
Szió Danone!
Írtam neked hsz-t és "leokéztam", csak most látom, hogy nincs itt! :( Veletek is szokott szenyózni az index? V.lehet, hogy másik topicba írtam...:)
Már nem pontosan emlékszem, pedig olyan jól megfogalmaztam akkor. Szóval...átnéztem tüzetesen az oldalad és nekem tetszik! :) Nem nagy oldal mégis sok információ van benne! Tetszik, hogy körültekintő vagy és még a betegségekre is felhívod a figyelmet! A cicusaid pedig nagyon édesssssek és szépek!!!
Gondolom azóta megérkezett a "kérdőjeles" kis hölgy, ki ő?!
Üdv! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-12 15:01:26
|
165
|
Danone: Megnéztem! Egyálltalán nem rossz!!! :)
Azért megértelek, mert én is elégedetlen vok az enyémmel, az is csak össze lett csapva...
Hajrá új honlap!!! :) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-12 12:24:54
|
163
|
Miért nem??? Fogalmam sincs miért csak egyes kiválasztottaknak sikerül!?
Asszem már írtam, hogy szerk. alatt van, de örülök, hogy így is tetszik! :)))))))))
Egyébként az oldaladat én is "renszeresen" látogatom és nekem is tetszik! Nálad több a frissítés mint nálunk!:)))))))))
Danone, várj megnézem a tiédet is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|