Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-12 15:01:26 165
Danone: Megnéztem! Egyálltalán nem rossz!!! :)
Azért megértelek, mert én is elégedetlen vok az enyémmel, az is csak össze lett csapva...
Hajrá új honlap!!! :)
szuszmok Creative Commons License 2003-06-12 12:31:52 164
volt már korábban is visszajelzés, hogy nem megy a vendégkönyv?? azért még próbálkozom...

köszönöm:))

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-12 12:24:54 163
Miért nem??? Fogalmam sincs miért csak egyes kiválasztottaknak sikerül!?

Asszem már írtam, hogy szerk. alatt van, de örülök, hogy így is tetszik! :)))))))))

Egyébként az oldaladat én is "renszeresen" látogatom és nekem is tetszik! Nálad több a frissítés mint nálunk!:)))))))))

Danone, várj megnézem a tiédet is!

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-12 12:16:46 162
Poche, megnéztem én is a lapodat, csatlakozom Danone-hoz a cicákat illetően, és be akartam írni a vendégkönyvedbe, de nem tudtam:(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!