|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-12 15:01:26
|
165
|
Danone: Megnéztem! Egyálltalán nem rossz!!! :)
Azért megértelek, mert én is elégedetlen vok az enyémmel, az is csak össze lett csapva...
Hajrá új honlap!!! :) |
|
 |
szuszmok
2003-06-12 12:31:52
|
164
|
volt már korábban is visszajelzés, hogy nem megy a vendégkönyv?? azért még próbálkozom...
köszönöm:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-06-12 12:24:54
|
163
|
Miért nem??? Fogalmam sincs miért csak egyes kiválasztottaknak sikerül!?
Asszem már írtam, hogy szerk. alatt van, de örülök, hogy így is tetszik! :)))))))))
Egyébként az oldaladat én is "renszeresen" látogatom és nekem is tetszik! Nálad több a frissítés mint nálunk!:)))))))))
Danone, várj megnézem a tiédet is! |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-06-12 12:16:46
|
162
|
| Poche, megnéztem én is a lapodat, csatlakozom Danone-hoz a cicákat illetően, és be akartam írni a vendégkönyvedbe, de nem tudtam:((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|