Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-06-12 12:24:54 163
Miért nem??? Fogalmam sincs miért csak egyes kiválasztottaknak sikerül!?

Asszem már írtam, hogy szerk. alatt van, de örülök, hogy így is tetszik! :)))))))))

Egyébként az oldaladat én is "renszeresen" látogatom és nekem is tetszik! Nálad több a frissítés mint nálunk!:)))))))))

Danone, várj megnézem a tiédet is!

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-12 12:16:46 162
Poche, megnéztem én is a lapodat, csatlakozom Danone-hoz a cicákat illetően, és be akartam írni a vendégkönyvedbe, de nem tudtam:(((
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-12 12:12:03 161
Köszi nagyon aranyos vagy!!! Elég kezdetleges a honlapom, a képeket nem sikerült jól beszkennelni stb. Ez azért ciki mert hát én fotózgatok, de mivel elég gagyi képek vannak rajta senki nem hiszi el :))))))))))

Nagyon sok sikert az almocskádhoz! Tudom, hogy még nem biztos ezért ha most nem lenne akkor a köv.höz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!