|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-06-12 12:24:54
|
163
|
Miért nem??? Fogalmam sincs miért csak egyes kiválasztottaknak sikerül!?
Asszem már írtam, hogy szerk. alatt van, de örülök, hogy így is tetszik! :)))))))))
Egyébként az oldaladat én is "renszeresen" látogatom és nekem is tetszik! Nálad több a frissítés mint nálunk!:)))))))))
Danone, várj megnézem a tiédet is! |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-06-12 12:16:46
|
162
|
| Poche, megnéztem én is a lapodat, csatlakozom Danone-hoz a cicákat illetően, és be akartam írni a vendégkönyvedbe, de nem tudtam:((( |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-12 12:12:03
|
161
|
Köszi nagyon aranyos vagy!!! Elég kezdetleges a honlapom, a képeket nem sikerült jól beszkennelni stb. Ez azért ciki mert hát én fotózgatok, de mivel elég gagyi képek vannak rajta senki nem hiszi el :))))))))))
Nagyon sok sikert az almocskádhoz! Tudom, hogy még nem biztos ezért ha most nem lenne akkor a köv.höz!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|